Sayfalar

MHP'li vekil yoğun bakımda!

MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralandı.

Cengiz'in kullandığı araç Çanakkale'den Ankara'ya seyir halindeyken, Sivrihisar yakınlarında şarampole yuvarlandı. Kazada Cengiz ağır yaralandı, yanında bulunan kişi ise ayakta tedavi edildi.Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan Cengiz'in genel sağlık durumunun ciddi olduğu bildirildi.


Hastane Başhekimi Prof. Dr. Murat Bozkurt, akciğerinde travma sonrası ciddi kanaması olan Cengiz'in kolunda ve omurgasında kırığı bulunduğunu söyledi. Kaburgasında da çok sayıda kırığı olan Cengiz'in şu an için şuurunun açık olduğunu belirten Bozkurt, Cengiz'in solunum cihazına bağlı olmadığını ancak genel sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu kaydetti.

Cengiz'in, Genel Yoğun Bakım Servisi'nde tedavisi sürüyor.

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ
Çanakkale'de MHP'den 21. Dönem Milletvekili seçilen Sıtkı Turan 1999'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti, 23. Dönem Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz ise bugün geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı.

18 Nisan 1999 yılında yapılan seçimlerde Çanakkale'den MHP milletvekili seçilen Sıtkı Turan'ın kullandığı 06 ZMB 31 plakalı otomobilin, 12 Aralık 1999 tarihinde Balıkesir-Edremit karayolunun 11. kilometresinde 10 YL 253 plakalı kamyona arkadan çarpması sonucu MHP Milletvekili Turan ile danışmanı Metin Demir kaza yerinde hayatını kaybetmişti.

TBMM'ye 23. Dönem MHP Çanakkale Milletvekili olarak seçilen Mustafa Kemal Cengiz de sabaha karşı Ankara'ya seyir halindeyken, Sivrihisar yakınlarında kullandığı otomobilinin şarampole yuvarlanması sonucu ağır yaralanmıştı.